MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 4638271
nr 463 8271
Skåp
Barock, längd: 155, djup: 68, höjd: 183 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.900 kr
måndag 23 april 2007
2.000 kr
2.300 kr
2.600 kr
2.500 kr
2.800 kr